|  04/24/2014 - پنجشنبه 4 ارديبهشت 1393

نوع جستجو را انتخاب کنید.
 
  • سایت
  • وب
Search
مسئولین درمانگاه5

 

مسئول درمانگاه:
آقای دکتر نورمحمدی
سوابق تاریخی
hajinormohamadi@tehran.iri
مسئول فنی نوبت صبح:
 آقای دکتر نورمحمدی
مسئول فنی نوبت عصر:
آقای دکتر علی حریرچی
مسئول فنی نوبت شب:
خانم دکتر پرستو حسین پور


     

 معرفی مرکز بهداشتی درمانی منطقه 5

مرکز بهداشتی درمانی منطقه 5 شهرداری یکی از بزرگترین، مجهزترین و پر رفت و آمدترین مراکز بهداشتی درمانی در مجموعه شرکت شهرسالم شهرداری تهران است که آمار روزانه 1800 تا 2000 نفری مراجعه کنندگان گویای این مطلب است. این مرکز در محوطه ای سبز به مساحت 5400 متر مربع انواع خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی و دندانپزشکی را ارائه می کند. ساختمان درمانگاه در 3 طبقه با مساحت 935 متر مربع و ساختمان تصویربرداری با مساحت 460 مترمربع است.
مرکز بهداشتی درمانی منطقه 5 در بخش های اورژانس، پزشک عمومی و تصویربرداری به صورت شبانه روزی و بخش های تخصصی و فوق تخصصی در طول هفته از ساعت 7/30 تا 22 به ارائه خدمات می پردازد. همچنین در روزهای جمعه، متخصصین اطفال، داخلی و ارتوپدی از ساعت 8/30 تا 12 در مرکز حضور داشته و بخش دندانپزشکی عمومی نیز از ساعت 9 تا 13 پذیرای مراجعه کنندگان محترم بوده و در حال حاضر یکی از مهمترین مراکز شرکت شهرسالم شهرداری تهران است که به شهروندان تهرانی ارائه خدمات می کند. بخش تصویربرداری پزشکی ضدزلزله(ایمن) در سال 1389 با حضور شهردار محترم تهران دکتر قالیباف به منظور خدمت به پرسنل شهرداری و شهروندان تهرانی به بهره برداری رسید که شامل خدمات MRI، سی تی اسکن، ماموگرافی، سونوگرافی ساده و داپلر، پانورکس(OPG)، سنجش تراکم استخوان و رادیولوژی می باشد.

 نشانی: بالاتر از فلکه صادقیه، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش خیابان شالی
تلفن: 44081018 - 5 الی 44071000 
خط پی آر آی:48088   خط مستقیم بخش تصویربرداری:44040606
خط مستقیم بخش فیزیوتراپی:44002140   خط مستقیم بخش داروخانه:44005505

Untitled 1کلینیک های عمومی: پزشک عمومی، دندانپزشک عمومی


کلینیک های تخصصی: پوست، زنان و زایمان، کودکان، داخلی، عفونی، مغز و اعصاب(نورولوژی)، جراحی عمومی، اورولوژی(کلیه و مجاری ادرار)، ارتوپدی(شانه، زانو، دست، کتف، ستون فقرات)،چشم، قلب و عروق، چشم، گوش و حلق و بینی، طب فیزیکی، تغذیه

کلینیک های فوق تخصصی:

غدد و ریه، روماتولوژی، آنکولوژی(خون)، گوارش، درد، بیماریهای عفونی اطفال، اعصاب و روان، جراحی قلب، جراحی ترمیمی دست و قرنیه

دندانپزشکی تخصصی: اندو، پریو، پروتز، جراحی لثه، ارتودنسی، دندانپزشکی اطفال، جراحی فک و صورت

خدمات تشخیص درمانی: نوارقلب، هولتر و تست ورزش، اکوکاردیوگرافی، تزریقات و پانسمان، سرم تراپی، جراحی سرپایی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، گفتاردرمانی، نوار مغز، نوار عصب و عضله(الکتروآنسفالوگرافی)، اندوسکوپی، اسپیرومتری
طبقه اول ضلع شرقی مرکز در سال 89 به طور کامل به دندانپزشکی اختصاص یافت که شامل 8 یونیت دندانپزشکی است. همچنین بخش تخصصی ایمپلنت نیز در اواخر سال 89 به بخش های تخصصی دندانپزشکی این مراکز اضافه شد.

کلینیک دندانپزشکی عمومی: دندانپزشکی عمومی

کلینیک دندانپزشکی تخصصی: جراحی لثه، جراحی فک و صورت، تخصصی ریشه(اندو)، ترمیمی، اطفال، پروتزهای دندانی، ارتدونسی، ایمپلنت

خدمات پاراکلینیک: فیزیوتراپی، پاتولوژی، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، ارتوپدی،(ارتوپدی فنی)، لیزرتراپی(لیزردرمانی)

خدمات بهداشتی: بهداشت و تنظیم خانواده، چکاپ و واکسیناسیون، بهداشت دهان و دندان، مشاور تغذیه، مشاور خانواده

دستگاه نوبت دهی :

نوبت دهی در این مرکز از طریق دستگاه انجام می گردد.

بخش مجهز تصويربرداري:


اين بخش بزرگترين و مجهز ترين بخش تصويربرداري در درمانگاه هاي شهرداري و در محدوده غرب تهران مي باشد كه از ساعت 8 صبح الي 24 جهت تصويربرداري راديولوژي و بقيه بخش ها با تعيين وقت قبلي تا ساعت 19/30 پذيراي بيماران محترم مي باشند . شايان ذكر است اين بخش درمانگاه تا يك ماه آينده به صورت شبانه روزي آماده خدمات رساني به مراجعين مي باشد.


تاييديه نسخ:

روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت 8/30 الي 16 و روزهاي چهارشنبه از ساعت 8/30 الي 15 در خدمت مراجعه كنندگان محترم بيمه شهرداري مي باشد.


آمبولانس فوریتهای پزشکی:

دو دستگاه آمبولانس مجهز به صورت 24 ساعته آماده ارجاع بيماران به بيمارستان ها مي باشد.


ايمپلنت:

بيماران محترم مي توانند در روزهاي شنبه، یکشنبه و پنجشنبه صبح از ساعت 8/30 الي 10 جهت ويزيت اوليه و تشكيل پرونده به كيلنيك مراجعه نموده و براي ادامه كار خود وقت قبلي بگيرند.

فوق تخصص عفونی اطفال:

روزهاي پنجشنبه از ساعت 17/30 الي 19 سركار خانم دكتر فهیمه احسانی پور ؛ فوق تخصص اطفال پذيراي بيماران محترم مي باشند.

تغذیه:

دکترا:
سه شنبه با تعیین وقت قبلی جناب آقای دکتر کوروش صمدپور؛(طرف قرارداد با بیمه شهرداری) پذیرای بيماران محترم مي باشند.
کارشناس: یکشنبه و سه شنبه صبح از ساعت 9 الی 11 و شنبه عصر از ساعت 17 الی 18/30 با تعیین وقت قبلی

 


Untitled 1
حق انتشار اطلاعات براى شهردارى تهران محفوظ است 1390 - 1385
بازگشت به بالا ^